KOSMETYKI ORGANICZNE SKLEP FLER ORGANIC

Fler Organic to miejsce dla ludzi świadomych sensu naturalnej i organicznej pielęgnacji. Dla tych, którzy cenią jakość kosmetyków oraz nie pozwalają na kompromisy względem ich składu.

We Fler Organic wierzymy w siłę naturalnej pielęgnacji oraz w to, że jakość składników ma ogromny wpływ na skuteczność kosmetyków. Dlatego wszystkie kosmetyki, które znajdziesz w naszym sklepie są naturalne i organiczne, nietestowane na zwierzętach, charakteryzują się wysoką jakością surowców oraz metod produkcji.

DLACZEGO KOSMETYKI ORGANICZNE?

Kosmetyki organiczne to przede wszystkim produkty naturalne, których składniki pochodzą z rolnictwa ekologicznego. To oznacza, że do uprawy roślin nie stosowano żadnych nawozów sztucznych, pestycydów, czy innych środków chemicznych. Cała uprawa odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, a wybór takich surowców gwarantuje najwyższą jakość gotowych produktów

Pierwszą organiczną marką w naszym sklepie jest Douces Angevines. To absolutnie niezwykłe oraz unikalne kosmetyki. Wszystko, począwszy od filozofii uprawy i zbioru roślin, tradycyjnych metod wytwarzania, własnoręcznej produkcji, po niespotykane “fluidy kosmetyczne” jest wyjątkowe. To produkty cruelty-free, całkowicie wegańskie, gdzie większość kosmetyków ma w składzie aż 95% – 100% składników organicznych, potwierdzonych certyfikatem Cosmebio.

kosmetyki-organiczne-sklep

Mamy ogromną nadzieję, że pokochacie te kosmetyki tak bardzo jak my!

CO OTRZYMASZ?

Przykładamy ogromną uwagę do obsługi w naszym sklepie. Każdą przesyłkę pakujemy tak, by rozpakowywanie jej było prawdziwą przyjemnością;) Chcemy abyś jako nasz Klient poczuła się wyjątkowo i cieszyła się każdym swoim zakupem. Dlatego zawsze, niezależnie od wartości Twojego zamówienia, znajdziesz w nim również próbki innych kosmetyków Douces Angevines.

Staramy się również realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie, tak by przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Wszystkie informacje odnośnie wysyłki znajdziesz w zakładce DOSTAWA, natomiast odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji FAQ

Jeśli masz do nas jakieś pytania, w zakładce KONTAKT znajdziesz wszystkie dane kontaktowe, możesz również skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego. 

Naszym celem jest zaoferować Ci jak najlepszej jakości kosmetyki.
Ufamy, że pielęgnacja nimi będzie zarówno przyjemna jak i skuteczna.

Fler Organic

kosmetyki organiczne
SKLEP >>>