Skip to content

KOSMETYKI ORGANICZNE SKLEP FLER ORGANIC

Fler Organic to miejsce dla ludzi świadomych sensu naturalnej i organicznej pielęgnacji. Dla tych, którzy cenią jakość kosmetyków oraz nie pozwalają na kompromisy względem ich składu.

We Fler Organic wierzymy w siłę naturalnej pielęgnacji oraz w to, że jakość składników ma ogromny wpływ na skuteczność kosmetyków. Dlatego wszystkie kosmetyki, które znajdziesz w naszym sklepie są naturalne i organiczne, nietestowane na zwierzętach, charakteryzują się wysoką jakością surowców oraz metod produkcji.

DLACZEGO KOSMETYKI ORGANICZNE?

Kosmetyki organiczne to przede wszystkim produkty naturalne, których składniki pochodzą z rolnictwa ekologicznego. To oznacza, że do uprawy roślin nie stosowano żadnych nawozów sztucznych, pestycydów, czy innych środków chemicznych. Cała uprawa odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, a wybór takich surowców gwarantuje najwyższą jakość gotowych produktów.

CO ZNAJDZIESZ WE FLER ORGANIC?

  • Certyfikowane, naturalne i organiczne kosmetyki. Certyfikaty gwarantują, że w kosmetykach nie znajdują się pochodne ropy naftowej, kontrowersyjne konserwanty, sztuczne barwniki, składniki GMO itp. Dzięki temu, nie musisz czytać listy składników, chyba że lubisz to robić ; )
  • Przejrzyste oznaczenie produktów. Przy każdym kosmetyku znajdziesz logo instytucji certyfikującej dany produkt, jak również informację o procentowej zawartości składników pochodzenia naturalnego oraz składników pochodzących z upraw ekologicznych.
  • Kosmetyki cruelty – free. Wszystkie kosmetyki, jak również ich składniki są wolne od okrucieństwa.

CO OTRZYMASZ?

Przykładamy ogromną uwagę do obsługi w naszym sklepie. Każdą przesyłkę pakujemy tak, by rozpakowywanie jej było prawdziwą przyjemnością;) Chcemy abyś jako nasz Klient poczuła się wyjątkowo i cieszyła się każdym swoim zakupem. 

Staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie, tak by przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Wszystkie informacje odnośnie wysyłki znajdziesz w zakładce DOSTAWA, natomiast odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji FAQ

Jeśli masz do nas jakieś pytania, w zakładce KONTAKT znajdziesz wszystkie dane kontaktowe, możesz również skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego. 

Naszym celem jest zaoferować Ci jak najlepszej jakości kosmetyki.
Ufamy, że pielęgnacja nimi będzie zarówno przyjemna jak i skuteczna.

Fler Organic

kosmetyki organiczne
SKLEP >>>