Close

KOSMETYKI ORGANICZNE SKLEP FLER ORGANIC

Fler Organic to miejsce dla ludzi świadomych sensu naturalnej i organicznej pielęgnacji. Dla tych, którzy cenią jakość kosmetyków oraz nie pozwalają na kompromisy względem ich składu.

We Fler Organic wierzymy w siłę naturalnej pielęgnacji oraz w to, że jakość składników ma ogromny wpływ na skuteczność kosmetyków. Dlatego wszystkie kosmetyki, które znajdziesz w naszym sklepie są naturalne i organiczne, nietestowane na zwierzętach, charakteryzują się wysoką jakością surowców oraz metod produkcji.

DLACZEGO KOSMETYKI ORGANICZNE?

Kosmetyki organiczne to przede wszystkim produkty naturalne, których składniki pochodzą z rolnictwa ekologicznego. To oznacza, że do uprawy roślin nie stosowano żadnych nawozów sztucznych, pestycydów, czy innych środków chemicznych. Cała uprawa odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, a wybór takich surowców gwarantuje najwyższą jakość gotowych produktów.

francuskie-kosmetyki-naturalne

Pierwszą organiczną marką w naszym sklepie jest Douces Angevines. To absolutnie niezwykłe oraz unikalne kosmetyki. Wszystko, począwszy od filozofii uprawy i zbioru roślin, tradycyjnych metod wytwarzania, własnoręcznej produkcji, po niespotykane “fluidy kosmetyczne” jest wyjątkowe. To produkty cruelty-free, całkowicie wegańskie, gdzie większość kosmetyków ma w składzie aż 95% – 100% składników organicznych, potwierdzonych certyfikatem Cosmebio.

 

BIOSME PARIS

BIOSME PARIS, to druga naturalna i organiczna marka w asortymencie Fler Organic. BIOSME PARIS tworzy kosmetyki, które chronią mikrobiom skóry. Ich nieoczywiste formuły zawierają w sobie probiotyki oraz prebiotyki, a składniki dobierane są tak, by jak najlepiej dbać o naturalną florę bakteryjną skóry. Wszystkie produkty BIOSME PARIS są certyfikowane przez Ecocert oraz Cosmebio.

essentiq

Kolejną marką, która rozszerzyła nasz asortyment jest Essentiq. Hasło przewodnie „for you from nature”, odzwierciedla istotę kosmetyków Essentiq: wysokiej jakości naturalne i organiczne składniki oraz starannie skomponowane formuły. Wszystkie produkty są certyfikowane jako organiczne przez niezależną organizację certyfikującą ECOGEA.

 

Mamy ogromną nadzieję, że pokochacie te kosmetyki tak bardzo jak my!

CO OTRZYMASZ?

Przykładamy ogromną uwagę do obsługi w naszym sklepie. Każdą przesyłkę pakujemy tak, by rozpakowywanie jej było prawdziwą przyjemnością;) Chcemy abyś jako nasz Klient poczuła się wyjątkowo i cieszyła się każdym swoim zakupem. 

Staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie, tak by przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Wszystkie informacje odnośnie wysyłki znajdziesz w zakładce DOSTAWA, natomiast odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji FAQ

Jeśli masz do nas jakieś pytania, w zakładce KONTAKT znajdziesz wszystkie dane kontaktowe, możesz również skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego. 

Naszym celem jest zaoferować Ci jak najlepszej jakości kosmetyki.
Ufamy, że pielęgnacja nimi będzie zarówno przyjemna jak i skuteczna.

Fler Organic

kosmetyki organiczne
SKLEP >>>