Idealny fluid- jak wybierać kosmetyki z serii “4 Harmonii”?

pielegnacja-ciala

Stan i kondycja skóry zależne są również od stanu wewnętrznego naszego umysłu oraz naszych emocji. Zapach to najsilniejszy, najbardziej instynktowny zmysł człowieka. Naturalne zapachy w odróżnieniu od tych syntetycznych, oddziałują na nasze emocje i mogą towarzyszyć człowiekowi przez całe życie.

Seria fluidów do pielęgnacji ciała „4 Harmonie” inspirowana jest starożytną teorią czterech typów ludzkich emocji połączonych z porami roku,  zgodnie z mądrością: “nieść przyjemność dla zmysłów równoważąc skórę poprzez wspieranie harmonii między naszym naturalnym stanem, a naturalnymi cyklami ziemi”. To pielęgnacja oparta na idei idealnej równowagi zdrowia i dobrego samopoczucia.

Fluidy z serii „4 Harmonii”, dzięki swoim żywym zapachom skomponowanym z odpowiednio dobranej synergii olejków eterycznych działają jak aromaterapia. Pomagają zrównoważyć emocje zapachem, przy jednoczesnym pielęgnowaniu i upiększaniu skóry.

W skład tej linii pielęgnacyjnej wchodzą cztery produkty:

  • Harmonia N°1 – Le Coeur du Baobab Harmonia
  • Harmonia N°2 – L’ Amour aux trois Oranges
  • Harmonia N°3 – L’ Ideale
  • Harmonia N°4 – L’ Instant Precieux

Aby wybrać dla siebie idealny fluid kieruj się porą roku, zapachem, temperamentem lub swoimi aktualnymi pragnieniami:

Fluidy to nie tylko kosmetyki pielęgnacyjne, to również prawdziwe, aromatyczne zabiegi odnowy biologicznej, które odżywią oraz rozpieszczą skórę. To wyjątkowa pielęgnacja, gdzie subtelne zapachy łącząc zalety olejów oraz olejków eterycznych, prowadzą do dobrego samopoczucia w zgodzie z harmonią ciała i umysłu.

Do każdego fluidu z serii „4 Harmonii” znajdziesz dedykowane mydło do kąpieli, o tej samej nucie zapachowej. Wszystkie mydła znajdziesz TUTAJ >>>