Skip to content

FAQ

1. Czy kosmetyki Douces Angevines są wegańskie?

Tak, wszystkie kosmetyki Douces Angevines są wegańskie. Ponadto, wszystkie kosmetyki i składniki użyte do ich produkcji nie są testowane na zwierzętach.

2. Czy kosmetyki Douces Angevines są cruelty-free?

Tak, wszystkie kosmetyki Douces Angevines są cruelty-free. Od samego początku, na żadnym etapie procesu produkcyjnego produkty nie są testowane na zwierzętach. Dotyczy to również wszystkich stosowanych składników. Douces Angevines jest członkiem stowarzyszenia One Voice na rzecz ochrony zwierząt.

3. Ile trwa realizacja zamówienia?

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym trwa 1-2 dni robocze. Należy również doliczyć czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską DPD, który wynosi 1-2 dni roboczych.

4. Skąd będę wiedzieć, że moje zamówienie zostało wysłane?

Po wysłaniu zamówienia, otrzymasz e-mail potwierdzający nadanie Twojej przesyłki.

5. Czy mogę podać inny adres dostawy niż miejsce zamieszkania?

Tak, jeżeli nie masz możliwości odebrania przesyłki w domu, wskaż jako adres dostawy np. miejsce pracy, wówczas kurier tam dostarczy Twoją przesyłkę.

6. Nie mogę opłacić zamówienia w wyznaczonym terminie, co wtedy?

Możesz opłacić zamówienie w ciągu 7 dni, w przeciwnym razie nieopłacone zamówienie zostaje anulowane. W celu wydłużenia tego terminu, prosimy o kontakt ze sklepem.

7. Czy jest możliwość zmiany złożonego zamówienia?

Do chwili otrzymania wiadomości e-mail potwierdzającej wysyłkę zamówienia możesz dokonać zmian w zamówieniu. W tym celu prosimy o bezzwłoczny kontakt telefoniczny ze sklepem.

8. Czy mogę anulować zamówienie? 

Tak. Jeśli masz konto w sklepie, zamówienie możesz anulować samodzielnie logując się do panelu: MOJE KONTO. Jeśli zamówienie zostało złożone bez rejestracji, skontaktuj się ze sklepem, za pomocą wiadomości e-mail lub formularza kontaktowego dostępnego w zakładce KONTAKT.

9. Kiedy zamówienie zostanie anulowane?

Zamówienie zostaje anulowane w następujących przypadkach: brak płatności w terminie 7 dni, powrót nieodebranej przesyłki do sklepu lub na prośbę klienta.

10. Czy mogę otrzymać próbki kosmetyków?

Bezpłatne próbki kosmetyków są dołączane do każdego zamówienia. Istnieje również możliwość zakupu wybranych zestawów próbek. Zestawy są dostępne w naszym sklepie, znajdziesz je tutaj >>> PRÓBKI

11. Jak mogę zmienić swoje hasło?

Zmiana hasła jest możliwa po zalogowaniu się do panelu: MOJE KONTO

12. Jak mogę sprawdzić status swojego zamówienia?

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, status zamówienia możesz sprawdzić w zakładce “Zamówienia” logując się do panelu: MOJE KONTO. Natomiast gdy zamówienie zostało złożone bez rejestracji, zapytaj o jego status korzystając z Formularza kontaktowego lub wysyłając zapytanie za pomocą wiadomości e-mail.

13. Co zrobić gdy płatność przez Przelewy24 nie została dokończona? 

Do strony z wyborem płatności można powrócić na dwa sposoby:

  • jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, wejdź do panelu: MOJE KONTO i kliknij w zakładkę “Zamówienia”. Następnie wybierz opcję “Zapłać” widoczną obok Twojego aktualnego zamówienia.  Zostaniesz przekierowany do strony z wyborem płatności za zamówienie. Możesz ponownie wybrać Przelewy24 lub zmienić formę płatności.
  • gdy zamówienie zostało złożone bez rejestracji, skontaktuj się ze sklepem za pomocą wiadomości e-mail. W wiadomości zwrotnej otrzymasz link do strony z wyborem płatności za swoje zamówienie. Możesz ponownie wybrać Przelewy24 lub zmienić formę płatności.

14. Czy można ocenić zakupione kosmetyki?

Tak, przy każdym produkcie w sklepie widnieje zakładka OPINIE, gdzie można umieszczać recenzje produktów. W zamian za umieszczoną opinię otrzymasz 15% rabatu* na kolejne zakupy w sklepie.

Aby zrecenzować kosmetyk:

  • zaloguj się do swojego konta na stronie sklepu, następnie wybierz produkt, który chcesz ocenić i kliknij w zakładkę OPINIE,
  • jeśli nie masz konta w sklepie, przejdź od razu do wybranego produktu i kliknij w zakładkę OPINIE,
  • dodaj opinie o produkcie i zatwierdź klikając w przycisk „Dodaj opinie”. To wszystko!

Twoja recenzja trafi do naszego systemu. Po zatwierdzeniu jej w systemie, opinia ukaże się na stronie sklepu. 15%* kod rabatowy otrzymasz na adres e-mail podany podczas zakładania konta (dla zarejestrowanych użytkowników sklepu) lub podany przy dodawaniu opinii (dla niezarejestrowanych użytkowników). Jeśli po 24h nie otrzymasz kodu rabatowego sprawdź skrzynkę SPAM, powiadomienia, oferty, a następnie skontaktuj się ze sklepem.**

* Kod rabatowy jest jednorazowego użytku, obowiązuje na cały asortyment i łączy się z aktualnymi promocjami na stronie. Zdobytych kodów nie można ze sobą łączyć. Kod jest ważny przez 1 miesiąc.
** Maksymalny czas oczekiwania na zatwierdzenie opinii oraz przesłanie kodu rabatowego to 24h.