Czy można nakładać kilka fluidów równocześnie?

aplikacja-fluidu

Czy fluidy można nakładać równocześnie? Czy ich zapachy nie będą sobie wzajemnie przeszkadzać? Otóż zapachy wszystkich fluidów są ze sobą całkowicie kompatybilne, więc produkty można stosować jednocześnie. Każda kombinacja stworzy nową unikalną synergię zapachów, co nie wyklucza stosowania ulubionej wody toaletowej, czy perfum:)

Pielęgnacja ciała

Podczas codziennej pielęgnacji ciała, nie musisz wybierać między ujędrnianiem, nawilżaniem, czy relaksem. Aplikuj kilka fluidów jednocześnie, nie rezygnując ze specjalnych właściwości wybranych kosmetyków. Dla przykładu, użyj fluidu: Bois d’Amyris, aby rozluźnić zmęczone nogi; Baume de Diane, by zadbać o piękną i jędrną skórę biustu; Gazelle do walki z cellulitem oraz Baume de Satin, aby odżywić wysuszoną skórę rąk. Na pozostałe partie ciała nałóż ulubiony fluid i ciesz się kompleksowo zadbaną skórą!

Pielęgnacja twarzy

Fluidy do pielęgnacji twarzy również można łączyć, wybierając produkty w zależności od potrzeb skóry w danej chwili. Przykładowo, oczyszczający i ochronny fluid Precise, możesz stosować wyłącznie na strefę T albo punktowo na niedoskonałości, nakładając na pozostałe obszary twarzy wybrany fluid na dzień lub na noc. W ten sam sposób, zamiast Precise, możesz użyć np. fluidu Eglantine, aplikując go wyłącznie na bardzo wysuszone i podrażnione miejsca na twarzy. 

Obserwuj swoją skórę, dostosowując pielęgnację do jej potrzeb. Cera reaguje na Twój nastrój, czynniki zewnętrzne, potrzebuje innych kosmetyków latem, innych zimą. Reaguj na jej sygnały, a odwdzięczy Ci się piękną  i zdrową skórą.